Bim 28 Ağustos Cuma Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim sevenlerin sabırsızlıkla beklediği yeni 28 Ağustos Bim kataloğu yayında… Bu aktüel kataloğu yine dopdolu. Yayınladığımız bu katalog 4 Eylül 2020 Cuma gününe kadar geçerlidir. Sözü fazla uzatmadan hemen ürünlerin tanıtımına geçelim.

İlk ürünümüz Dijitsu marka televizyon. 32″ uydu alıcılı bu harika televizyonun fiyatı 849 lira. Salonlarınıza farklı bir görüntü katacak Decolove TV sehpası 199 lira. Çocuklarınızın hoşça vakit geçirip spor yapabileceği trambolin 399 lira. Yer kaplamayan Heifer marka dik durabilen süpürge 149 lira. Zebra görünümlü metal iskeletli sandalye 149 lira. Aksesuarlarınız için takı dolabı 49 lira. Fakir marka saç düzleştirici 59,90 lira. Evinizde fazla yer kaplamadan kullanabileceğiniz katlanır yatak 169 lira. Banyoda delik açmadan kullanabileceğiniz vakumlu banyo aksesuarları 14,90 lira. Katlanabilen alüminyum kamp sandalyesi 89,90 lira. Otomatik baharat öğütücü 39,90 lira. Her evin ihtiyacı olan dikiş aksesuarları 2,75 lira. İlk katalog sayfamızdaki ürünlerden bazıları bunlar. Diğerlerini aşağıdaki fotoğraftan inceleyebilirsiniz.

Peki gelecek ürünler sadece bu kadar mı? Tabi ki hayır. 28 Ağustos Cuma günü Bim’e gelecek ürünlerin devamında mutfak ürünleri mevcut. Hemen incelemeye devam edelim. Titanyum kaplamalı Emsan 8 parça çelik tencere seti 299 lira. Çizilmelere karşı ekstra güçlendirilmiş yanmaz yapışmaz Emsan 7 parça granit set 259 lira. Harika karnıyarıklar hazırlayabileceğiniz 26 cm çapında Emsan marka karnıyarık tenceresi 129 lira. Emsan 5 parça çelik tencere seti 149 lira. Evinizdeki çatal kaşık ve bıçakları yenisiyle değiştirin. Emsan 30 parça çatal kaşık bıçak takımı 169 lira. Çok satılan bir ürün olan Kumtel cam set üstü ocak 339 lira. Çaydanlık bekleyen takipçiler için 304 kalite Emsan çelik çaydanlık 109 lira. Artık her evde kullanılmaya başlanan waffle makinesi geliyor. Fakir marka waffle makinesi 249 lira. Daha sayamadığımız bir çok ürünü altta yayınladığımız Bim kataloğundan inceleyebilirsiniz. Haftaya yayınlanacak olan Bim 4 Eylül Cuma kataloğu için sitemizi takip etmeye devam edin. 

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir